تم نقل محتويات الموقع إلى الأكاديمية الجديدة www.amr-ia.com

 

 
بحث في الموقع
تفضل هنا
 
 
 
 
جن (ارواح خبیث)
جن (ارواح خبیث)

نوع رقیه شرعی (درست تلفظ کنید)


شیطان کلاه کج: اینجا کلیک کنید

 

آیا جن (ارواح خبیث) وارد بدن انسان می شوند؟ و یا از بیرون آسیب می رسانند؟

شیخ الاسلام ابن تیمیه می فرماید : " هيچ يك از امامان مسلمانان داخل شدن جن در بدن شخص دچار صرع شده را انكار نكرده اند و كسي كه آن را انكار كند و ادعا كند كه شريعت آن را انكار كرده است بر شريعت خداوند دروغ بسته است چون دلايل شرعي وارد شدن جن به بدن انسان را نفي نمي‌كند." شخصي كه دچار صرع شده است به زباني سخن مي گويد كه معناي آن دانسته نمي شود و به بدنش ضربه هاي بزرگي وارد مي‌شود كه اگر به شتر وارد شود آثار آن بر جاي مي ماند ولي شخص ديوانه نه ضربه را كه به او مي زنند احساس مي كند و نه كلامي كه بر زبانش جاري مي شود را مي فهمد. و ممكن است شخص دچار صرع شده كاري را براي شخص سالم نيز انجام دهد؛ اسباب و وسايل را جابجا كند و از مكاني به مكان ديگر رود و كارهاي ديگر نيز انجام دهد. اما كسي كه او را مشاهده كند برايش مشخص مي شود كسي كه بر زبان آن فرد سخن مي راند و حركت دهنده اين اجسام است كسي ديگر غير از آن فرد است.

 

1 – از چشم مراقبت کنید : به این دلیل که ممکن است از طریق چشم وارد شوند و کاری کنید که از آن خارج شوند. در صفحۀ چشم زخم دربارۀ آن توضیح داده شده است.

2 – جادو : وارد بدن می شود تا از جادو محافظت کند و آن از بین نرود.

3 – از طریق تماس : از ناحیۀ تناسلی وارد بدن مرد و یا زن می شود و همان جا مستقر می شود، و همه کار می کند تا از ازدواج جلوگیری کند و نمی گذارد زنان باردار شوند و آنان را نسبت به بچه دار شدن و یا همسرشان بیزار می کنند، و برعکس آن نیز پیش می آید.

4 – تماس با متجاوز : فردی که جن وارد او شده است با ریختن آب داغ رویش آسیب می بیند و یا از محکم باز کردن درهای بسته می ترسد.

 

آیا جن وارد بدن انسان می شود و یا از بیرون به آن آسیب می زند؟

شیخ الاسلام ابن تیمیه می فرماید : " هيچ يك از امامان مسلمانان داخل شدن جن در بدن شخص دچار صرع شده را انكار نكرده اند و كسي كه آن را انكار كند و ادعا كند كه شريعت آن را انكار كرده است بر شريعت خداوند دروغ بسته است چون دلايل شرعي وارد شدن جن به بدن انسان را نفي نمي‌كند." چطور یک انسان می تواند چیزی را که دیده می شود و قابل لمس است را انکار کند. شیطان از جانب فرد با زبان های مختلف، لهجه های مختلف، با صدای متفاوت چیزهایی به دیگران می گوید که بیمار خود متوجه نمی شود. بیمار، جریان شیطان را در درون خود جس می کند و متوجه می شود که چطور روی او تاثیر می گذارد. شیطان می تواند ذهن فرد و قدرت تفکر او را از بین ببرد. شیطان باعث می شود اعضای بدن فرد به طرز عجیبی رفتار کنند. پس کسی که ورود جن به بدن انسان را نفی کند، قرآن و حدیث را قبول ندارد و باید بر حرف خود گواهی داشته باشد.

 

انواع ورود شیطان به بدن چیست؟

1 – پرسه ای : این شیطانی است که به انسان آسیب می زند، مثل گناه و یا عصبانیت.

2 – موقتی : جن برای چند ساعت در روز و یا شب وارد بدن می شود، و سپس از بدن خارج می شود و ممکن است در روز آینده، هفته، ماه و یا سال های آینده دوباره به بدن بازگردد، شاید هم هرگز بازنگردد.

3 – زوجیت ابدی : جن در یکی از اعضای بدن مثل شکم، سر، پا، رحم و یا نخاع زندگی می کند و می تواند در تمام بدن پخش شود و هرگز از فرد جدا نمی شود. صبح و شب همیشه با اوست گویی یکی از اعضای بدن اوست.

4 – خارجی : جن از خارج بدن بر فرد به صورت موقتی و یا همیگشی کنترل دارد. جن می تواند در شمایل انسان و یا حیوان باشد. بر روی شانه های فرد می نشیند تا در حرکت کردن او را دچار مشکل کند و یا دچار نفس تنگی اش کند، و یا روی قسمتی از مغز او تاثیر بگذارد تا او نتواند حرکت کند و یا فریاد بزند. جن همچنین می تواند در شمایل حشرۀ کوچکی باشد که بین لباس های فرد و بدنش حرکت می کند. می تواند به او آزار برساند و یا او را بترساند و نگذارد بخوابد. و جن ماده می تواند شکل یک زن زیبارو باشد و او را به رابطه جنسی دعوت کند. در اینگونه موارد باید برای فرد، رقیه خوانده شود تا سحر و جادو از بین برود.

5 – انتقالی : شیطان به بیمار متصل است، و به دلیلی می تواند به بدن فردی که با بیمار ارتباط دارد، برود. پس تاثیرات شیطانی اش به خود فرد محدود نمی شود و به افراد دیگر نیز انتقال می یابد. ممکن است خود جن انتقال پیدا نکند و پیروانش را برای آسیب رساندن به دیگران مامور کند.

نام های جن هایی که وارد بدن انسان می شوند چیستند؟

1 – دارندۀ چشم شور : او وارد بدن انسان می شود تا از چشم شور محافظت کند و اجازه ندهد که از بدن خارج شود. معمولا جن و یا افریت هستند. قبلاً به آن ها اشاره شده است.

2 – خدمتگذار سحر و جادو : او وارد بدن می شود تا از سحر استفاده کند.

3 – شیطان کلاه کج : شیطان نر وارد بدن خانم ها می شود وبرعکس. در اکثر موارد، در ناحیۀ لگن ساکن می شود. در هنگام رابطه جنسی بیمار را آزار می دهد، مانع ازدواج و بچه دار شدن می شود، و یا باعث می شود زن از شوهر خود متنفر شود و برعکس.

4 – شیطان مهاجم : او وارد بدن انسان می شود چون انسان با ریختن آب داغ رویش او را آزار می دهد و یا او را می ترساند (با باز کردن درهای بسته به صورت محکم) پس او از انسان انتقام می گیرد.

5 – زار : او در زمان کنسرتها، رقصیدن، به خصوص با آهنگ های آفریقایی وارد بدن می شود و این قوی ترین آن هاست.

6 – شیطان مصاحب : او با منفی فکر کردن به انسان صدمه می زند.

 

چه چیزی باعث می شود که جن و یا شیطان وارد بدن انسان شود؟ و جن چگونه توسط انسان آسیب دیده است که می خواهد انتقام بگیرد؟

دلایل بسیاری برای آن وجود دارد :

1 – فرد دارای چشم زخم است، و این به منزلۀ یک حفره در روح و نفس اوست که باعث می شود شیطان وارد آن شود. و همان طور که قبلاً اشاره کردیم، جنی به نام نگهدارندۀ چشم زخم وجود دارد که از آن محافظت می کند.

2 – سحر و جادو : شیاطین (که در خدمت سحر و جادو هستند) بر شخصی که جادو شده است، احاطه دارند. شیطان می تواند با بدن بیمار آشنا شود و سپس به شیطان کلاه کج رو می آورد (به خصوص اگر بیمار، زن باشد و جن مرد باشد و یا برعکس). و در اکثر موارد سحر و جادو همین اتفاق می افتد.

3 – دور شدن از خداوند، ترک نماز و عبادت، انجام منکرات و گناهان همه و همه باعث می شود انسان طعمۀ خوبی برای شیاطین و اجنه باشد.

4 – شیاطین بر انسان ها احاطه دارند چون انسان خود آنان را صدا می کند.

5 – جستجو در کتاب ها و وبسایت ها حول سحر و جادو و یا شیطان پرستان.

6 – دیدن فیلم و یا سایت های پورن

7 – گوش دادن به آهنگ که باعث می شود شیطان وارد بدن انسان شود.

8 – مکان هایی که بی حیایی در آن رواج دارد، مثل رقص و ... . حتی مثل رقص زن مقابل زن بدون خواندن ذکر.

9 – علاقۀ جن نر به زن ها. جن ها همه جا هستند حتی در خیابان ها اما ما آن ها را نمی بینیم. ممکن است جن نر به یک خانم علاقه مند شود و وارد بدن او شود و یا برعکس. و یا جن جذب راه رفتن خانم شده است و او ذکر نخوانده بوده است (بسم الله الرحمن الرحیم). و یا فرد بدون خواندن ذکر، نیمه لخت خوابیده باشد  و یا بدون یاد خدا وارد دستشویی شده باشد. پیامبر (ص) می فرماید : "تنها محافظ انسان از ورود جن به بدنش در زمان ورود به مستراح، ذکر بسم الله است. "

10 – خیانت، مشروب خواری، دزدی و ... . حضرت محمد (ص) فرمودند : "شخصی اگر مومن واقعی باشد، هرگز مرتکب زنای محصنه نمی شود ... " و معنی این حدیث آن است که کسی که این گناهان را مرتکب می شود، ایمان از او دور می شود و برای شیطان طعمۀ خوبی محسوب می شود.

11 – سنگ زدن در نگانی بدون ذکر خدا.

12 – ریختن آب داغ در مستراح بدون ذکر خدا، شاید جنی در آن جا باشد و انسان به او صدمه بزند و او در صدد انتقام برآید.

13 – پریدن از بلندی بدون ذکر خدا.

14 – بول کردن در جایی (که مستراح نباشد) بدون ذکر خدا.

15 – باز کردن محکم دری بدون یاد خدا. شاید جنی در آن جا خواب باشد و انسان او را بترساند و جن در صدد انتقام برآید.

16 – ترس شدید.

17 – ناراحتی شدید (افسردگی).

18 – خوشحالی بیش از حد.

19 – خواب بلافاصله بعد از رابطه.

20 – آواز خواندن در مستراح.

21 – اسپری زدن به حشرات بدون ذکر خدا. شاید آن ها جن باشند.

22 – زنانی که به طور مداوم جلوی آینه هستند.

 

بیماری بی اختیار شروع به خندیدن و یا گریه کردن زمانی که رقیه برای او خوانده می شود می کند. دلیل چیست؟

این به دو علت است : یا بیمار واقعا دچار سحر و جادو است، و در این صورت است که مطمئن می شویم.

و یا این که شیطان کلاه کج در او نفوذ کرده است.

و یا این که هر دو مورد در فرد وجود دارد.

 

فرد چگونه می تواند بفهمد که توسط جن تسخیر شده است؟

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد فرد تسخیر شده است و دیدن یکی از این موارد در خواب برای اثبات آن کافی است :

1 – فرد خود را می بینید که از یک بلندی و یا از روی تخت و یا از روی صندلی پایین می افتد و از خواب می پرد.

2 – دیدن مداوم نوعی از حیوانات در خواب ها، و هر حیوان نشانۀ  موضوع خاصی است. شیرها و ببرها نشان میدهند که فرد توسط جن (شاه جن ها) تسخیر شده است، شتر نشان دهندۀ روح پلید و یکدنده است و بازگشت از آن از مورد قبل سخت تر است. میمون نشاند هندۀ این است که توسط روح عادی تسخیر شده است. فیل ها نشان دهندۀ جن آفریقایی و یا سحر و جادو هستند. خزندگان (مار، خرچنگ، عنکبوت،سوسک، مورچه، کروکودیل و ... ) نشان دهندۀ جن هستند. گربه ها نشان دهندۀ شیطان کلاه کج هستند و سگ ها نشان دهندۀ شیطان.

3 – کابوس های همیشگی و خواب ها دلهره آور.

4 – راه رفتن در خواب.

5 – دیدن دریاها و این که شخص به طور مداوم در آن غرق شود به این معنی است که شخص توسط روح یک غواص تسخیر شده است.

6 – دیدن مداوم این که شخص در حال پرواز است به این معنی است که توسط روح سرگردانی تسخیر شده است.

7 – دیدن مداوم قبر نشان دهندۀ این است که شخص توسط روح و یا سحر قبر تسخیر شده است.

8 – دیدن مراسم مذهبی یهودی ها نشان می دهد شخص توسط جن یهودی تسخیر شده است.

9 – دیدن کلیساها و صلیب به نشانۀ این است که فرد توسط جن مسیحی تسخیر شده است.

10 – داشتن سردردهای همیشگی که دوایی آن را خوب نمی کند.

11 – رنج بردن از اسپاسم و صرع.

12 – از دست دادن کنترل در یکی از اعضای بدن و یا داشتن درد در اعضا بدون آن که پزشکان بتوانند علت آن را تشخیص دهند و یا آن را درمان کنند (مثل ناشنوایی، نابینایی، فلج، خونریزی و ... )

13 – بی حسی در دست ها و یا پاها (بیمار احساس می کند روی دست و پای او مورچه راه می رود).

14 – عدم تمرکز، تنبلی، بی احساسی، فراموشی

15 – رنج بردن از کثیفی، بلند بودن ناخن ها و مو ها، نشستن طولانی مدت در دستشویی و مکان های کثیف.

16 – بیزاری از قرآن و اذان، و دوست داشتن موسیقی و آهنگ

 

نشانه های دیگری نیز مبنی بر تسخیرشدگی وجود دارد :

1 – دیدن سفینۀ فضایی در خواب به طور مداوم نشان دهندۀ این است که فرد توسط جادو و یا جن تسخیر شده است.

2 – دیدن بادکنک در خواب نشان می دهد که فرد توسط جادو و یا جن تسخیر شده است، همانطور که در احادیث اشاره شده است.