تم نقل محتويات الموقع إلى الأكاديمية الجديدة www.amr-ia.com

 

 
بحث في الموقع
تفضل هنا
 
 
 
 
جادو (سحر) چیست
جادو (سحر) چیست

نوع رقیه شرعی (درست تلفظ کنید)


جادو (سحر) چیست؟

الکلیوبی می گوید : تعریف سحر این است که قلب های بداندیش برای دیگران بدی می خواهند که منجر به وقایع خارق العاده می شود. حنابله سحر را نوعی بافت نوشته و یا حرف تعبیر کرده است که به طور عیرمستقیم بدن فردی را تحت تاثیر قرار می دهد، و یا ذهن و یا قلب.

 

قدرت جادو در چیست؟

جادو قدرت زیادی دارد که بسیاری افراد آن را قبول ندارند. جادو بخش های بی شماری از زندگی مردم را تحت تاثیر قرار می دهد. جادو (به اذن خدا) می تواند تاثیر خود را بگذارد.

بسیاری مردم زمانی که کلمۀ (جادو-سحر) را می شنوند، فوراً به یاد سحر و جادو در جدایی زن و شوهر، و یا جادوی عشق، و یا استفاده از جادو برای به دست آوردن شغلی خاص و یا موفقیت در زندگی شان می ایفتند. اما خیلی ها نمی دانند که سحر می تواند فرد را بکشد و یا کاری کند که او عقل خود را از دست بدهد و دیوانه شود. برخی موارد جن می تواند فرد را به اذن خدا دچار بیماری های خطرناکی همچون ایدز، سرطان و ... کند. و قوی ترین آن ها جادوی کفر است و قدرت جادو به قدرت جادوگر بستگی دارد، باور نداشتن او به خدا و قدرت شیاطین.

 

بخش هایی که توسط سحر تاثیر می پذیرند کدام ها هستند؟

سحر و جادو می تواند بخش های مختلفی از زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهد، به عنوان مثال :

1 – اعتقاد نداشتن به خداوند : این جادو، فرد را از خدای خویش برمیگرداند.

2 – جادویی که دین را تحت تاثیر قرار می دهد : این جادو باعث می شود فرد از دعا و نماز متنفر شود و گناهانی مانند گوش دادن به موسیقی و رقصیدن را دوست بدارد.

3 – جادویی که روابط بین زن و شوهرها را تحت تاثیر قرار می دهد و بین آن ها نفرت ایجاد می کند.

4 – جادویی که زن و شوهر را از هم دور می کند.

5 – جادویی که مرتبط با نازایی می باشد، که رحم را به هم می دوزد.

6 – جادویی که خونریزی رحم ایجاد می کند و یا چرخۀ قاعدگی را قفل می کند.

7 – جادویی که باعث نازایی مردان می شود و اسپرم ها را ضعیف می کند.

8 – جادویی که عشق در هر رابطه ای را نابود می کند، مثل : باعث می شود زن شوهرش را کنترل کند و یا برعکس.

9 – جادوی وقاحت : این جادو باعث می شود فرد مرتکب گناهان وحشتناکی همچون فسق و فجور و زنا شود، که ممکن است به جهت عشق، انتقام و یا بی دلیل باشد.

10 – جادویی که سبب ایجاد جدایی بین خانواده ها می شود و تمام روابط خانوادگی را از بین می برد.

11 – جادویی که فرد را با انواع مختلف غم و اندوه پر می کند، مثل : بی خوابی، بی اشتهایی، حواس پرتی، ناراحتی، درد در بدن و ...

12 – جادوی کشتن : باعث می شود جن بر شخص کنترل داشته باشد و او را بکشد، و یا باعث شود رفتارهای عجیب و خطرناکی از خود نشان دهد که در نهایت خود را بکشد و یا بسوزاند و ... و جادویی نیز وجود دارد که به آن قتل آرام می گویند، به این صورت که فرد توسط جن بیمار می شود و به آرامی از بین می رود.

13 – جادوی دزدی : پول و سرمایۀ مردم را با استفاده از جادو از آنان می دزدند و آن را کنترل می کنند.

14 – جادویی که معیشت و تجارت را تحت تاثیر قرار می دهد : این جادو سود و زیان تجارت را تحت تاثیر قرار می دهد. آن ها از جادو به عنوان ابزاری استفاده می کنند که سود بیشتری نصیب آن ها کند و یا رقیبان آن ها را متضرر کند.

15 – جادویی که سلامتی را تحت تاثیر قرار می دهد : و این تمام بیماری ها را در بر می گرد، حتی فلج شدن.

16 – جادوی دزدیدن مردم و ناپدید شدن آن ها تا سال ها.

17 – استفاده از جادو در خیال و گرفتن دید از مردم. فرد دیگر واقعیات را نمی بیند.

18 – جادویی که طبیعت را تحت تاثیر قرار می دهد مثل از بین رفتن گیاهان، ماندن باران در یک جا برای مدت ها و ...

19 – جادویی که رفتار و اخلاق فرد را تغییر می دهد.

20 – جادویی که حیوانات را تحت تاثیر قرار می دهد و موجب تغییر رفتار آنان می شود و یا اجازه می دهد بعضی حیوانات افراد را آسیب بزنند.

21 – جادویی که تمام بی جان ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

22 – جادویی که باعث می شود فرد نتواند درس بخواند.

23 – جادوی بی عقلی : فرد عقل خود را به کلی از دست می دهد.

 

نشانه های سحر چیست، و فرد چطور می تواند بداند که جادو شده است و یا نه؟

نشانه های زیادی وجود دارد که نشان دهد فرد جادو شده است و این نشانه ها در هر کس تفاوت می کند. و گاهی اوقات این نشانه ها در افرادی که به دین خود اهمیت می دهند، نمایان نمی شود، ودر این صورت جادو تاثیر نمی گذارد چون آن ها الله را دارند. نشانه های فرد جادو شده گاهی اوقات مثل نشانه های افراد تسخیر شده می ماند، و برخی بیماری های فیزیکی و روانی در آن ها مشترک است. استفاده از رقیه برای دانستن این که فرد از چه چیزی رنج می برد، در اولویت است، و در این جا برخی نشان ها را آورده ایم :

 

نشانه های پیش از درمان :

1 – بیمار از وضعیت خود شکایت می کند، به عنوان مثال : از بی میلی همسرش، از ناتوانی در به اتمام رساندن رابطۀ جنسی، و یا احساس تنفر.

2 – عدم تفاهم در ازدواج در حالی که تمام شواهد دلیل بر موفقیت ازدواج بود.

3 – خانوادۀ او جادو شده است.

4 – یافتن چیزهایی در خانه و یا ماشین که به جادو مربوط باشد، مثل سنگ های عجیب و غریب و ... . یافتن کمی شن و یا پودر روی زمین، سوزن و یا میخی که به وسایل خانه فرو رفته باشد، پیدا کردن تکه هایی از لباس زیر و یا خونی بودن این لباس ها در حمام (چیزی که مشکوک باشد)، یافتن نشانه های حکاکی شده در دیوارهای داخلی و یا خارحی، یا دیدن این که کسی نزدیک خانه می شود و چیزی در زیر زمین دفن می کند، پیدا کردن تخم مرغ خام و یا گربۀ کشته شده جلوی در خانه، و چیزهای بی شمار دیگری که ممکن است پیدا شود.

5 – ناپایداری در زندگی، نوسان در نظر و عقیده، عصبانیت شدید و گریه برای مسائل کوچک.

6 – دور شدن از دین و پرستش خدا، دوری از نماز و قرآن، و گرایش به گناهان.

7 – برخی از طلسم شدگان را می توان از چشم ها و نگاه کردنشان شناخت ( و این مورد با تسخیر شدگی یکسان است).

8 – استفراغ و حالت تهوع، و یا بالا آوردن خون بدون دلیل پزشکی.

9 – خونریزی مداوم در خانم ها و سقط جنین ( و این نیز از مواردی است که با تسخیرشدگی یکی است).

10 – طلاق های مداوم بدون دلیل. برای مثال فردی بارها ازدواج می کند و طلاق می گیرد. (گاهی اوقات علت آن می تواند تسخیرشدگی باشد).

11 – فرد دچار تهدیدی می شود که نمی تواند ازدواج کند و یا شغل داشته باشد و یا از سر کار احراج می شود، و یا تهدیداتی که به فرزندانش مربوط می شود.

12 – فرد قبلاً (پیش از دیدن نشانه های خودش) به جادوگر مراجعه کرده بوده و از آب و یا ماده های آنان استفاده کرده بوده است.

13 – سردردهای همیشگی، احساس درد برای مثال زمانی که باد می وزد، و یا زمانی که از کنار قبر عبور می کند، احساس درد در شکم، حالت تهوع، و یا درد در پاها و بدن.

14 – جادوی خوردن و آشامیدن : فرد در قسمت بالایی بدنش احساس درد می کند زمانی که به آن دست می زند.

15 – عوض شدن شرایط به طور ناگهانی، برای مثال : زن و شوهر عاشق هم هستند اما ناگهان شرایط تغییر می کند.

 

نشانه های جادو در هنگام خواب و قبل از درمان :

1 – دیدن خزندگان (کروکودیل، عقرب، مار، مورچه، سوسک و ...) به طور مداوم در خواب.

2 – فرد خود را می بیند که تحت کنترل جادو است، و یا می بیند که جادوگران بر او تف می کنند، و یا او را می زنند و یا به او غذا می دهند، و یا چیزی داخل بدن او می گذارند، و زمانی که از خواب بیدار می شود احساس درد می کند.

3 – می بیند که کسی او را جادو می کند و سعی می کند او و خانواده اش و یا کسانی که می شناسد را آسیب بزند. و حقیقت این است که اکثر اوقات کسانی که آسیب دیدن آن ها در خواب دیده است، واقعاً جادو شده اند.

4 – دیدن جن در خواب و جنگیدن با آن ها چه در شمایل انسان و یا حیوان.

5 – بعضی خانم های باردار می بینند که کسی به شکم آن ها ضربه می زند، و زمانی که بیدار می شوند می بینند که بچه سقط شده است. این برای برخی خانم ها تکرار می شود و گاهی اوقات آن ها مار و یا سایه می بینند.

6 – فرد شماره ها، سمبل ها و یا نوشته هایی در خواب می بیند.

 

نشانه های زمان بیدار شدن و استفاده از رقیه :

1 – مراقبه بعد از پرسیدن سوال های مختلف نتیجه گیری می کند.

2 – لرزیدن، جیغ زدن و گریه کردن، صرع، تشنج و یا استفراغ، احساس گرما یا سرما در برخی نقاط بدن، به خصوص زمانی که آیات سحر خوانده می شود.

3 – بعضی از جن ها مستقیم در زمان خواندن رقیه شروع به صحبت می کنند و به مراقبه می گویند که فرد تحت جادو است و می گوید که چه کسی این جادو را درست کرده است، و این کم پیش می آید. (در اکثر مواقع این یک دروغ است که جن می گوید، مگر آن که مراقبه با شواهد پیش برود و از او سوال کند.)

4 – با دعاهای مراقبه، شواهد بیشتری دربارۀ نوع جادو مشخص می شود. برای مثال، زمانی که مراقبه دعا می خواند، بیمار ممکن است در اثر جادو پاهایش زیاد تکان بخورد و یا استفراغ کند. (برخی این ها را رد می کنند و می گویند این ها کارهای شیطان است، اما من می گویم این حقیقت دارد و با قدرت دعای خون، نخ ها، ناخن، عکس ها، سنگ ها و دیگر چیزهایی که از بدن بیمارانم بیرون آورده ام).

 

نشانه های جادو بعد از بیدار شدن و استفاده از رقیه :

در اکثر مواقع بعد از اولین درمان (رقیه) نشانه ای وجود ندارد الا سردی و داغی. اما بعد از استفاده از رقیه برای چندین بار و تمرکز بر روی آیات جادو، این نشانه ها در بدن به وجود می آید :

1 – درد افزایشی در بدن.

2 – بی خوابی شدید و نخوابیدن برای چند روز و یا ماه.

3 – گازهای بدبو از بدن بیمار خارج می شود.

4 – سردرد و در مفاصل شدید.

5 – نشانه های وجود شیطانی در بدن فرد.

6 – خون گندیده و سیاه رنگی که از خانم ها خارج می شود، و یا مایع زرد رنگ و بدبو.

7 – به وجود آمدن کبودی بر روی پاها و یا دست. (این نشانه با نشانه های چشم زخم یکسان است).

8 – دیدن کاموا و یا مو در زمان بیدار شدن. بعضی از آن ها با رنگ طبیعی و برخی طلایی.

9 – به وجود آمدن آکنه های قرمز بر روی بدن.

10- تمام مواد جادو و یا بعضی از آن ها از بدن بیمار با استفراغ خارج شد. برخی مردم تمام نوشیدنی که حاوی جادو بوده است را بالا می آورند و آن مواد در بدن تجزیه نشده و سالم استو و بعد از آن بیمار احساس خوبی می کند. برخی مو، ناخن و یا توپ های کوچک و سفیدی در مدفوع و یا خون خود دارند.

11 – قفل شدن چرخۀ قاعدگی.

 

نشانه های هنگام خواب در زمان درمان :

1 – خواب های مداوم.

2 – حرکت مداوم و ناله.

3 – بیمار شخصی که او را جادو کرده می بیند که به او آسیب می زند.

4 – بیمار جن را می بیند و سعی می کند او را آسیب بزند و یا تهدیدش کند تا متوقف شود (رقیه).

5 – بیمار جن را می بیند که جادو را تجدید می کند برای مثال با ریختن آبمیوه و یا شیر در دهان او و زمانی که بیدار می شود مزۀ آن را در دهانش حس می کند و تاثیر آن را در واقعیت حس می کند و این زمانی اتفاق می افتد که جادو قوی باشد.

هر حادویی نشانه های خود را دارد. برای مثال کسی که تحت کنترل جادوی عشق باشد خود را متصل به خانمی می بیند که او را جادو کرده است. همسری بود که تحت تاثیر جادوی عشقی بود که همسرش برایش تهیه کرده بود) و او آرام و قرار نداشت تا زمانی که سرش را روی پاهای همسرش گذاشت به خاطر جادو و سحر.

 

راه های جلوگیری از جادو چیست؟

یک مثقال پیشگیری بهتر از چندین کیلو درمان است.

برای پیشگیری از جادو، راه هایی وجود دارد که در دین پیشنهاد شده است، راه هایی که مجاز هستند، و راه هایی که مجاز نیستند (شرک). همچنین درمان بعد از جادو نیز راه هایی دارد که در دین مجاز هستند و راه هایی که غیرمجاز هستند. پیشگیری از جادو بسیار مهم است، چون جادو خطرناک است و عواقب بدی دارد.

 

پیشگیری از سحر و جادو چندین راه دارد :

1 – ایمان و عقیدۀ واقعی، کسی که واقعا مومن باشد و خدا را بپرستد، خدا مانند سپر محکمی از او در مقابل هر جادو و جادوگری حفاظت می کند.

2 – پرستش خدا با نماز شب و دعا خواندن و دعاهای دیگر.

3 – خواندن قرآن به خصوص سورۀ البقره هر سه شب یک بار.

4 – خواندن نمازهای صبح و شب و دعای خوردن و آشامیدن.

5 – خواندن هفت عدد از خرماهای مدینه هر صبح.

6 – از جادوگرها و کتاب های جادوگری بر حذر باشید و با کسی که با جادو در ارتباط است، همکاری نکنید.

 

درمان جادو

صفحات زیادی لازم است تا راه های درمان جادو را برشماریم. راه های زیاد و مختلفی برای این کار وجود دارد. برای مثاب درمان هایی وجود دارد که با استفاده از قرآن است، و یا دعا، صدقه، حجامت، بالا آوردن، گیاهان دارویی و ...

 

راه های اسلامی :

1 – طلب بخشش از الله به طور مداوم (استغفار). چون هم عذابی که می کشیم به خاطر انجام دادن گناهان است، و تا زمانی که تاوان آن را نپردازیم از بین نمی رود.

2 – بازگشت به خداوند و قضاوت خودتان. به خدا ایمان داشته باشید و تنها به او تکیه کنید. شما باید راضی باشید و از درمان دست نکشید و ناامید نشوید.

3 – استفاده از رقیه و آیات سحر و تمرکز بر روی آنان. با دقت گوش کنید و به از بین بردن سحر فکر کنید.

4 – تضرع از خدا و اصرار به لغو سحر و جادو.

5 – استفاده از تمام راه های مفیدی که با درمان های اسلامی مغایرت نداشته باشد. مثل خوردن عسل، بالا آوردن، گیاهان دارویی، حجامت و ...

6 – پرستش، مانند : خواندن قرآن، دعا، روزه گرفتن، صدقه، اطاعت از پدر و مادر و ...

 

درمان سحر و جادو :

انواع مختلفی از جادو وجود دارد، به خصوص این روزها. هرروز ما نوع جدیدی از جادو را می بینیم و تمام آن ها نیاز به درمان دارند. برخی از آن ها نوشته شده هستند، در یک کاغذ و یا ععکس، بطری های بسته، مجسمه ها، انسان ها و یا حیوانات و ... . هر مراقبه ای راه های خود را برای از بین بردن جادو دارد. کسی نمی تواند راهی را رد کند مگر آن که شواهد دینی و یا اثباتی برای آن داشته باشد. برای مثال، برخی از آن ها تنها قرآن می خوانند، اما این روش فقط بر روی جادوی درونی تاثیر می گذارد. و برخی از آن ها با قرآن جادوی درونی را از بین می برند و جادوی بیرونی را با آب مقدس که جادو را می سوزاند از بین می برند. و هر روشی می تواند درست باشد. اما امن ترین و موثرترین راه این است که جادو را در آب و یا روغن زیتونی بیندازید که قرآن بر آن خوانده شده باشد.این روش جادو را با خواندن "من شر النفاثات فی العقد" از بین می برد.

 

زمانی که جادو و دعا پیدا می کنید چه کار باید انجام دهید؟

1 – یک کاسۀ متوسط بیاورید ( با توجه به اندازۀ جادو).

2 – دعا را داخل کاسه بیندازید و بر آن قرآن بخانید در حالیکه دهان شما به کاسه نزدیک و یا دور است و یا این که دستان شما داخل آب است، تمام این روش ها درست هستند و تجربه شده اند. نکتۀ مهم این است که داخل آب فوت کنید.

3 – نیت ... نیت ... نیت در زمان خواندن : به خدا توکل کنید و مطمئن باشید که خداوند جادو را از بین می برد و خیال نکنید که این خواندن تنها دلیل از بین رفتن جادو است. بخوانید و اجازه دهید قلب شما با خداوند پیوند بخورد و اطمینان داشته باشید خداوند به شما موفقیت عطا خواهد کرد.

4 – داخل آب دعاهای جادو بخوانید و فوت کنید.

5 – دعا را بردارید و آن را داخل آب بیندازید و آن را در حالی که سوره الفلق و یا الناس را می خوانید گره اش را باز کنید و به خداوند دعا کنید که آن را از بین ببرد.

6 – بعد از تمام کردن آن و پاک کردن نوشته های داخل آن، آن را سعی کنید دفن کنید و یا داخل زباله بیندازید. و انشاالله که لغو شده است. آب را بیرون خانه بریزید اما نه در ملک مردم. کار شما تمام شده است و جادو لغو شده است.

 

چگونه انواع سحر و جادو را از بین ببریم؟

1 – جادوی خورده شده و یا نوشیده شده : فرد با بالا آوردن از آن خلاص می شود.

2 – جادوی گره خورده : فرد با باز کردن تمام گره ها از آن راحت می شود و اگر حتی یک گره باقی بماند، جادو تاثیر خود را هنوز دارد و از بین نرفته است.

3 – جادوی نوشته شده : فرد با گذاشتن آن داخل آب و خواند قرآن بر آن می تواند خلاص شود و سپس وشته های آن را پاک کند و در نهایت بسوزاندش.

4 – جادوی پاشیده شده (اگر فرد مورد نظر روی آن راه برود، بر او تاثیر می گذارد) : برای رها شدن از این جادو، محلی که جادو شده است باید با این مخلوط مخصوص، پاک شود : سدر، نمک، سرکه سیب، گلاب، و رقیه.

5 – جادوی بو کشیدنی (با بو کردن عود و یا عطر تاثیر می گذارد) : این جادو با بو کشیدن مشک خوب از بین می رود. یکی از قوی ترین چیزهایی که این جادو را از بین می برد استفاده از ویکس است که در داروخانه ها موجود است، دو قطره مشک سیاه و ویکس و بو کشیدن آن تاثیرگذار است.

6 – جادوی شنیدنی (با استفاده از تلفن و یا موبایل به وجود می آید) : عصاره گیری روغن زیتون که شامل آیات سحر و حرق باشد و مالیدن آن در گوش.

7 – جادوهایی که در کوه ها، دریاها، قبرها و یا مدفون در جایی باشد که پیدا کردن آن سخت باشد : فرد سحر شده باید یک برنامۀ درمانی مشخصی را دنبال کند و با استفاده از رقیه از آن راحت شود.

8 – جادوی مجسمه : باز کردن تمام گره ها و شکستن مجسمه.

بعضی از سحرها در برنز، نقره، طلا و یا سنگ وجود دارند. در این صورت شما باید آن ها را داخل آب و یا روغنی بگذارید که قرآن بر آن خوانده شده است (برای چند ثانیه، ساعت و یا روز) . سپس آن ها را بیرون بیاورید و نابود کنید.

9 – جادوی عکس : جادوگر این جادو را با استفاده از عکس کسی که می خواهد او را نابود کند انجام می دهد. و راه رهایی از این جادو و از بین بردن تاثیرات آن، این است که عکس را داخل آب و نمک که بر آن قرآن خوانده شده است بیندازید و سپس عکس را بسوزانید.

 

فرد چگونه می فهمد که جادو را نوشیده و یا خورده است؟

با دست زدن بر قسمت بالایی شکم مشخص می شود. اگر فرد احساس درد کند و یا حس کند چیزی سفت در آن ناحیه وجود دارد و نتواند درد را تحمل کند، به این معنی است که چیزی نوشیده که در آن جادو بوده است. در حالی که اگر درد در قسمت پایینی شکم یعنی روده باشد به این معنی است که جادو را خورده است.

 

روش های بالا آوردن جادو چیست؟

جادو می تواند در شکل و شمایل مو و یا سیاهی از بدن خارج شود. و یا غذایی که خارج می شود بدون تغییر است.

 

مکان جادو را از کجا می توان فهمید؟

پیوستگی در دعا خواندن، خواندن سورۀ الانبیا و النبا قبل از خواب به این موضوع کمک می کند. پس از تکرار این روند برای چند روز، انشاالله فرد محل جادو را خواهد فهمید.