تم نقل محتويات الموقع إلى الأكاديمية الجديدة www.amr-ia.com

 

 
بحث في الموقع
تفضل هنا
 
 
 
 

Intensywny program leczenia ran duchowych za pomocą islamskiej ruqyah

Zaawansowane eseje o podejściu do islamskiej ruqyah

 W imię Allaha, najbardziej Współczującego, Miłosiernego

 

Drodzy bracia i siostry:

Oferujemy intensywny program islamskiej ruqyah (dla poważnych wypadków i wypadków,  wymagających szybkiego leczenia), z Bożą pomocą, zwłaszcza podczas świętego miesiąca Ramadan:

 

Program przygotowany przez: dr. Emad Al–Nahar – lekarz, który specjalizuje się w islamskiej ruqyah, medycyny prorockiej i bioenergii.

 

UWAGA: pozycje te należy stosować codziennie z zamiarem leczenia i wygnania (wygnania wszystkiego negatywnego, czyli chorób, zawiści, opętania diabłem, magii), oraz z zamiarem spalania tego negatywu.

 

 1. Poranne i popołudniowe błagania (po modlitwie Fajr i Asr z koncentracją uwagi) i błagania przed snem. Aby pobrać pełne teksty błagań kliknij tutaj.

 2. Aby prosić o przebaczenie (skrucha jest jedynym z koniecznych warunków), warto czytać w taki sposób: Proszę o przebaczenie u Allaha Wszechmogącego, poza Którym nie ma innego Boga, ja dokonuje skruchy przed Nim [100 razy].

 3. Powiedzieć: Nie ma Boga prócz Allaha, Jemu należy wszystko na świecie, cala chwała Mu, On tworzy i On wyznacza śmierć, On - Wszechmogący we wszystkim (100 razy po modlitwie Fajr i Maghrebu).

 4. Powiedzieć: Nie ma Boga prócz Allaha [100 razy].

 5. Mówiąc: Nie ma żadnej innej mocy poza mocą Allaha [100 razy]; także koniecznie mówić, aby rozwiązać magiczne węzły wewnątrz i na zewnątrz ciała.

 6. Wieczne miłe słowa: Chwała Allahowi, dziękuje Allahowi, nie ma Boga prócz Allaha, Allah najbardziej Miłosierny, nie ma żadnej innej mocy poza mocą Allaha [100 razy].

 7. Modlitwa wysłannika Allaha, niech Allah błogosławi go [100 razy].

 8. Powiedzieć: Boga wystarcza dla nas, jest naszym najlepszym pomocnikiem [100 razy].

 9. Mówiąc: Nie ma Boga prócz Ciebie, chwalę Cię i oddany Tobie [100 razy].

 10. Powiedzieć: Szukam schronienia w doskonałych słowach Allaha, których nie może pokonać ani przyzwoite ani rozwiązłe: od zła lub czegokolwiek, co może wynikać z tego, co On kiedykolwiek stworzył, od zła lub czegokolwiek, co schodzi z nieba i wznosi się do nieba, od zła lub czegokolwiek, co może wynikać z czegokolwiek, co Allah stworzył na ziemi, od zła intryg nocy i dnia, od zła od kogokolwiek, kto może zapukać do drzwi, opróc tych, kto niesie dobro, chwała Tobie Boże Miłosierny.

 11. Miłosierdzie: Przygotuj kopertę lub pudełko i umieszczaj tam codziennie rano część miłosierdzia (jeden rial lub więcej); potem każdy dzień lub na koniec świętego miesiąca Ramadan to trzeba rozdać ubogim oraz tym, którzy tego potrzebują.

 12. Czytaj wiersze Al-Kursi [100 razy] dla leczenia, oraz dla wygnania i spalania złośliwego i upartego demona z ciała.

 13. Czytaj surę Al-Fil (Słoń) [100 razy] dla spalania.

 14. Czytaj surę Al-Falak (Jutrzenka) [100 razy].

 15. Czytaj surę Al-Fatihah (Sura Otwierająca) [100 razy] oraz surę Al-Bakarah (Krowa) [1 raz].

 16. Czytaj surę As-Saffat (Szeregi) [100 razy] dla spalania.

 17. Czytaj dwa rozdziały Świętego Koranu, aby zakończyć  khatami i ruqyah.

 18. Jedz figi adzhva na śniadanie (7 sztuk), ale diabetycy powinni spożywać nie więcej 3 sztuk, 1 raz ze szklanką wody.

 19. Miód, na którym przeczytane wiersze: Rozpuścić łyżkę miodu w ciepłej wodzie i pić jak herbatę na śniadanie i suhur dla tych, którzy poszczą.

 20. Do kąpieli powinno być dodane – sidr + gruba sól: 7 pełne łyżki sidru z 7 pełnych łyżek soli zalać 3 litrami wody (najlepiej Zamzam) pozostawić do nasączenia na 30 minut a następnie oblać ciało. Po 15 minutach zmyć ciało. Można to zrobić w dowolnym momencie dnia, przez 21 dni, ile chcesz.

 21. Nasmarować ciało olejem, na którym przeczytane wiersze (5 razy). Lepiej używać innego oleju za każdym razem. Niektóre rodzaje oleju – to zwykły olej z oliwek, olej z czarnuszki siewnej, olej Indyjski klasy premium, olej z Shahabu, olej z ferule, olej z oliwek z czarnym piżmem i więcej.

 22. Robić kąpiel parową dla swego ciała z roślin czarnuszki siewnej, nad którą byli przeczytane wiersze: Codziennie w ciągu 10 minut po śniadaniu: założyć ubranie, bez bielizny i niech para wodna otacza twoje ciało.

 23. Błagania przed śniadaniem i podczas suhura dla tych, którzy poszczą.

 24. Nie pij innej wodę oprócz Zamzam; lepiej jeśli nad nią odczytywano.

 25. W przypadku zewnętrznej magii (pochowana, cmentarz, morze, rozproszone...) trzeba znać lokalizację lub typ, aby móc ją pozbyć się, bo magia jest zazwyczaj przywracana automatycznie; lecz co dotyczy magii wewnętrznej (jedzenie, napoje, zapachy), pozbyć się ją łatwo.

 26. Bardzo ważne: Zawsze pozytywne myśli o Allahu Wszechmogący.

 27. Słuchaj taśmy islamskiej ruqyah (co najmniej dwie taśmy na dzień, w zależności od przypadku). Znaleźć taśmy można klikając na ten link:

www.aura-center.com/r/pl.php

 

 

W razie potrzeby można dodać następujące (codziennie):

-       Powtarzać tę błagania (100 razy): O, Stworzycielu nieba i ziemi, Wszechwiedzący wszystkiego niewidzianego i całego świata, jesteś Bogiem i Panem wszystkiego, nie ma Boga oprócz Ciebie, szukam schronienia u Ciebie od zła w sobie i Szirka szatana, od bycia w stanie spowodować szkody dla siebie lub innego muzułmanina.

-       Czytaj surę Al-Fatihah (Sura Otwierająca) przed snem (11 razy).

-       Spacerować 15 minut.

-       W przypadku opętania diabłem powtarzać następny wiersz jak najwięcej raz, żeby sparaliżować diabła (schematy diabła są słabe), słuchaj również ruqyah szejka Khalid al-Habashi i ruqyah ogniu dr. Emad Al–Nahar.

-       Ten program trwa maksymalnie 3 godziny dziennie, nie wliczając czasu na słuchanie taśm; jest to bardzo skuteczny program i człowiek, z pomocą Bożą, zauważy ulepszenia już po kilku pierwszych dniach.

-       Jeśli chcesz dodać coś z poprzedniego programu - proszę, bo nie jest to sprzeczne z programem; drzwi szeroko otwarte dla tych, którzy chcą coś dodać lub zmienić.

-       Jeśli zapomnisz coś lub poprzez tymczasowe zatrudnienie program został zatrzymany, zwłaszcza w czasie ramadanu - nic w tym złego. Nawet nie myśl, że ten program terapeutyczny został zmarnowany, jeśli zapomniałeś wykonać jakiś punkt lub powstało tymczasowe zatrzymanie programu - po prostu kontynuuj następnego dnia i zrób wszystko, aby osiągnąć pożądany rezultat, z Bożą pomocą.

-       W przypadku gdy magia przywraca, błagaj Allaha o pomóc i kontynuuj program błagań, który jest potężną bronią przeciwko czarowników. Istnieje kilka sposobów, aby pozbyć się czarów, ale trzeba znać rodzaj magii (pochowana – działanie włosów – działanie ubrania – przyjęte z jedzeniem ... itd).

-       Kobieta, która została urażona przez magię urody (kobiety w ogóle), należy ściśle stosować się do wymagań dotyczących islamskiego hidżabu, co zostało wskazane Sahabami; muszą nosić abaję i przykryć twarz od złych spojrzeń, zazdrości dżina oraz ludzkości, i niech Allah będzie z nich zadowolony.

-       Trzeba unikać grzechów, zwłaszcza tych, które niszczą fortyfikacje i ruqyah ; najczęstsze grzechy  – muzyka, przeglądania stron pornograficznych i stron czcicielów demonów lub czarowników, czytanie ich książek. Aby dowiedzieć się więcej na temat rzeczy, które niszczą fortyfikacje i osłabiają ruqyah warto czytać stronę o opętaniu diabłem  – kliknij tutaj.

-       Ten program  –  jest tylko środkiem pomocniczym, lecz prawdziwym uzdrowicielem  – jest Allah Wszechmogący. Musimy całkowicie polegać na Nim i wierzyć, że Allah na pewno wyślij nam uzdrowienie. U hadis Qudsi mówią: "Ja jestem taki, jak sądzi to sługa Mój".

 

Twój brat [dr. Emad Al–Nahar]

 

Wyślij wiadomość, aby uzyskać więcej informacji:

emad_alnahar@hotmail.com

 

 

 


 
Open Stats2 Database Failed
Error Number: 1045Error Description: mysql_errorQuery: SELECT * FROM stats_day where date='2022-12-01'strWhere: