تم نقل محتويات الموقع إلى الأكاديمية الجديدة www.amr-ia.com

 

 
بحث في الموقع
تفضل هنا
 
 
 
 

دوره فشرده معالجه اختلالات روحی با استفاده از رقیه شرعی

ارزیابی مفصل رویکرد رقیه شرعی

بسم الله الرحمن الرحیم

براداران و خواهران عزیز:

این یک دوره فشرده رقیه شرعی است که به فیض الهی مختص بیماری های شدید و بیمارانی که نیاز به معالجه سریع دارند برگزار می شود. انشالله این دوره به صورت فشرده و در عین حال کامل و جامع در ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

برگزار کننده این برنامه: دکتر عماد النهار، طبیب متخصص در حوزه های رقیه شرعی، طب النبی و انرژی درمانی می باشد.

توجه: موارد زیر به صورت روزانه با هدف معالجه یا دفع شر (دفع تمامی موارد شر و نامطلوب مانند بیماری ها، حسادت، جن زدگی و سحر و جادو) ادا می شوند و می توان با نیت سوزاندن سحر نیز از آنها استفاده کرد.

 

 1. ذکرهای صبحگاهی و عصرگاهی (پس از نماز صبح و عصر با تمرکز زیاد) و دعاهای قبل از خواب. به منظور دانلود ذکرهای کامل این دکمه را فشار دهید.
 2. طلب مغفرت (یکی از شرایط آن توبه کردن است) که باید به شرح ذیل از بر خوانده شود: اَسْتَغْفِرُ اللهَ الَّذي لا اِلـهَ اِلاّ هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ وَاَتُوبُ اِلَيْهِ [100 مرتبه].
 3. 3. بگویید: لا إِلَهَ إِلّا اللَّهُ وَحْدَهُ لا شَرِيكَ لَهُ لَهُ الْمُلْكُ وَ لَهُ الْحَمْدُ يُحْيِي وَ يُمِيتُ وَ هُوَ عَلَى كُلِّ شَيْ ءٍ قَدِيرٌ. (100 مرتبه بعد از نماز صبح و مغرب)
 4. بگویید: لا إِلَهَ إِلّا اللَّهُ [100 مرتبه]
 5. بگویید: لاَ حَوْلَ وَلاَ قُوَّةَ إلاَّ بِاللهِ [100 مرتبه] که همچنین برای گره های لاینحل جادویی هم در درون و هم خارج از بدن انسان نیز کارساز است.
 6. دعاهای خیر برای تمامی اوقات نیز عبارتند از: سُبْحانَ اللّهِ وَ الْحَمْدُ لِلّهِ وَ لا اِلهَ اِلاَّ اللّهُ وَ اللّهُ اَكْبَرُ، لاَ حَوْلَ وَلاَ قُوَّةَ إلاَّ بِاللهِ [100 مرتبه].
 7. اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ، وَعَلَى آلِ مُحَمَّدٍ [100 مرتبه].
 8. بگویید: الله يكفينا وهو خير الناصرين [100 مرتبه].
 9. بگویید: لا اِلهَ اِلاَّ اللّهُ إِنِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي [100 مرتبه].
 10. بگویید: أعوذ بكلمات الله التامة، من كل شيطان وهامة، ومن كل عين لامَّة، و من شر ما خلق، ومن شر ما ينزل من السماء، ومن شر ما يعرج فيها، ومن شر ما ذرأ في الأرض، ومن شر ما يخرج منها، ومن شر طوارق الليل والنهار، ومن شر كل طارق إِلا طارقًا يطرق بخير يا رحمن.
 11. صدقه: هر یک از شما می توانید یک پاکت یا جعبه در نظر بگیرید و هر روز صبح مبلغی صدقه در آن قرار دهید (هزار تومان یا بیشتر) و هر روز یا در پایان ماه مبارک رمضان آن را به دست شخصی نیازمند و مستحق برسانید.
 12. خواندن آیه الکرسی [100 مرتبه] برای معالجه بیماری ها و دفع شر که می توانید نیت خود برای رفع گرفتاری ها و غلبه بر شیطان درون را نیز به آن بیفزایید.
 13. خواندن سوره فیل [100 مرتبه] با نیت سوزاندن سحر و جادو.
 14. خواندن سوره فلق [100 مرتبه].
 15. خواندن سوره فاتحه [100 مرتبه] و سوره بقره [1 مرتبه].
 16. خواندن سوره صافات [100 مرتبه] با نیت سوزاندن سحر و جادو.
 17. خواندن دو جزء قرآن کریم با نیت ختم کامل قرآن و رقیه شرعی.
 18. میل کردن خرمای عجوه (7 دانه) برای صبحانه - اما بیماران دیابتی تنها (3) عدد به همراه یک لیوان آب میل نمایید.
 19. عسل - بر روی ذکر بخوانید: یک قاشق غذاخوری عسل با آب گرم مخلوط کرده و بخوبی هم بزنید، آن را به مانند چای حین صبحانه و یا در صورتی که روزه می گیرید در وقت سحری میل کنید.
 20. با استعمال ترکیب زیر دوش بگیرید: (سدر + نمک تصفیه نشده)، (7) قاشق غذاخوری کامل سدر را با (7) قاشق غذاخوری کامل نمک در سه لیتر آب (ترجیحاً آب زمزم) حل کنید، اجازه دهید دست کم 30 دقیقه به همین صورت باقی بماند و سپس بدن تان را با آن بشویید و اجازه دهید 15 دقیقه به همین صورت باقی بماند. سپس بدن تان را با آب بشویید. این ترکیب را می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و به مدت 21 روز متوالی استعمال نمایید.
 21. با روغنی که بر روی آن ذکر خوانده شده است بدن تان را روغن بمالید (5 مرتبه). بهتر است هر بار نوع روغن را تغییر دهید. برخی روغن های توصیه شده عبارتند از (روغن زیتون معمولی، روغن سیاه دانه - روغن هندی ممتاز - روغن  شاداب - روغن رازیانه - روغن زیتون با مشک سیاه و موارد مشابه).
 22. بخور دادن بدن با عصاره سیاه دانه که بر روی آن ذکر خوانده شده است به صورت روزانه به مدت 10 دقیقه بعد از صبحانه و با پوشیدن جامه بدون لباس های زیر به نحوی که بخار به پوست نفوذ نماید.
 23. ذکر گفتن قبل از صبحانه و در زمان تناول سحری در صورتی که قصد روزه گرفتن دارید.
 24. تنها از آب زمزم میل نمایید و بهتر است که بر روی آن ذکر خوانده شده باشد.
 25. در صورتی که سحر خارجی است (خاک شده، در قبرستان جا داده یا دریا انداخته شده یا تکه تکه شده و مواردی از این دست می باشد) لازم است محل آن یا موقعیت تقریبی آن را بدانید تا بتوانیم آن را باطل کنیم زیرا معمولاً سحرها به طور خودکار تمدید می شوند اما باطل کردن سحرهای داخلی (در مواد غذایی، نوشیدنی یا بوییدنی ها) کار راحتی است.
 26. نکته بسیار مهم: همیشه به یاد خداوند متعال باشید.
 27. نوارهای رقیه شرعی را گوش دهید (دست کم دو نوار بر اساس مورد پیش آمده). نوارها را می توانید از طریق این لینک دانلود نمایید:

http://www.aura-center.com/r/farsi.php

  

در صورت تمایل می توانید آداب زیر را نیز اضافه کنید (روزانه):

-          این ذکر را تکرار نمایید (100 مرتبه): اللهم فاطر السماوات والأرض، عالم الغيب والشهادة، رب كل شيء ومليكه، لا إله إلا أنت، أعوذ بك من شر نفسي ومن شر الشيطان وشركه، وأن أقترف على نفسي سوءًا أو أّجُرُّه إلى مسلم.

-          خواندن سوره فاتجه قبل از خواب (11 مرتبه)

-          قدم زدن به مدت 15 دقیقه.

-          در موارد جن زدگی، آیه زیر را هر چند بار که می توانید با هدف معدوم کردن شیطان نفوذ کرده (وقتی اثرات جن زدگی خفیف هستند) ذکر نمایید و به همراه آن به رقیه های سوزاندن سوزاندن سحر و جادوی شیخ خالد الحبشی و رقیه آتش دکتر عماد النهار گوش کنید.

-          این برنامه حداکثر حدود 3 ساعت در یک روز بدون درنظر گرفتن فرصت گوش دادن نوارها به طول می انجامد که یک برنامه کامل است و انشالله شخص از همان روزهای اول متوجه بهبود وضعیت خویش خواهد شد.

-          برخی می خواهند موارد دیگری را به برنامه قبلی اضافه کنند که خارج از موارد فوق می باشند، این امر به هیچ وجه با کلیت برنامه در تضاد نیست و راه برای افرادی که می خواهند چیزی به برنامه اضافه کرده یا چیزی را در برنامه تغییر دهند همیشه باز است.

-          در صورتی که برخی موارد را فراموش کرده‌اید یا به دلیل مشغولیت فراوان به ویژه در ماه مبارک رمضان فرصت انجام آن‌ها را نداشته‌اید، مشکل خاصی پیش نمی‌آید. هیچ وقت به خود تلقین نکنید این برنامه درمانی دیگر کارساز نخواهد بود زیرا انجام برخی از مراحل آن را فراموش کرده و در نتیجه از ادامه آن انصراف دهید، بلکه با همان شور و شوق و انگیزه سابق برنامه را در روز بعد ادامه دهید و با تمام توان و با توکل بر خدا پیش بروید تا بهترین نتیجه ممکن حاصل گردد، ان‌شاءالله.

-          در صورت تمدید به سحر و جادو، از خداوند متعال کمک بخواهید و برنامه درمانی و برنامه ذکرگویی را تا انتها ادامه دهید که سلاح قدرتمندی در مقابل سحر و جادو می باشد. روش‌های متعددی برای دفع این سحر و جادو وجود دارد اما شما باید نوع آن را بدانید (خاک شده - رد و نشانه مو - رد لباس ها - خوراکی و غیره).

-          آن عده زنانی که به واسطه زیبایی خود توسط مردان دیگری سحر و جادو شده‌اند (یا به طور کلی تمامی زنان) باید خود را نسبت به رعایت حجاب اسلامی مقید نمایند تا مطابق با تعالیم صحابه پیامبر، خداوند از آن‌ها راضی باشد، آن‌ها باید چادر بپوشند و برای محافظت از خویش در مقابل نگاه شیطانی چشمان نامحرم و حسادت جن و انس چهره خویش را پنهان نمایند.

-          شما باید از گناه دوری بجویید بویژه گناهانی که استقامت معنوی شما را تضعیف کرده و رقیه را بی اثر می کنند و مهم ترین آنها عبارتند از: گوش دادن به موسیقی حرام، بازدید سایت های هرزه نگاری و شیطان پرستی و سایت های سحر و جادو یا خواندن کتب آنها. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مواردی که استقامت معنوی شما را خدشه دار کرده و رقیه را تضعیف می کنند، لطفاً با کلیک کردن در اینجا بخش مربوط به جن زدگی را مطالعه نمایید.

-          این برنامه تنها یک وسیله است و شفادهنده فقط و فقط خداوند باری تعالی می‌باشد. ما باید به طور کامل به خدا توکل کنیم و همه چیز را به خدا بسپاریم تا ما را شفا بخشیده و درمان نمایند. چنانچه در حدیث قدسی می‌فرمایند «همانا انسان بنده افکار خویش است».

 

برادر شما [دکتر عماد النهار]

جهت طرح سوال یا کسب اطلاعات بیشتر:

emad_alnahar@hotmail.com